Топ продаж

Наліпка на автомобіль 79 окрема десантно-штурмова бригада ЗСУ 10х9см
від 45 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0126
+380 (63) 750-49-94
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Наліпка на авто 79 ОДШБр ЗСУ
При наклеюванні наліпок на автомобиль, дуже важливо врахувати фактор температури, а саме, що температура де ви плануєте розмістити наліпку не повинна бути нижче 5 градусів за Цельсієм.
Спочатку визначтесь з місцем де плануєте наклеїти вінілову наліпку. Визначте де будуть знаходитися верхні кути наліпки, щоб наліпка на авто приклеїлася рівно. Бажано розмітити чимось водостійким крапки на авто та на наліпці, щоб при приклеюванні можно було поєднати мітки та уникнути нерівного наклеювання.
Приміряйте вашу наліпку. Не знімаючи подложку, прикладіть її до місця, куди плануєте її наклеїти. Врахуйте стики і можливі нерівності.
Зніміть наліпку. Відділіть нижній захисний бумажний шар від зораження з монтажною плівкою.
Прикладіть наліпку на місце приклеювання та обережно розгладьте від центру до країв, після приклеювання обережно зніміть монтажну плівку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид наклейки | Декоративна |
| Тип наклейки | Універсальна |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Поверхня наліпки | матова |
| Варіант поклейки | Зовнішня |
| Розмір | 10см*10см |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Вид транспорту | автомобіль, Катер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 45 ₴
