
Наліпка на автомобіль 132-й окремий розвідувальний батальйон (132 ОРБ)
від 70 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0138
Наліпка на авто 132-й окремий розвідувальний батальйон (132 ОРБ)
При наклеюванні наліпок на автомобиль, дуже важливо врахувати фактор температури, а саме, що температура де ви плануєте розмістити наліпку не повинна бути нижче 5 градусів за Цельсієм.
Спочатку визначтесь з місцем де плануєте наклеїти вінілову наліпку. Визначте де будуть знаходитися верхні кути наліпки, щоб наліпка на авто приклеїлася рівно. Бажано розмітити чимось водостійким крапки на авто та на наліпці, щоб при приклеюванні можно було поєднати мітки та уникнути нерівного наклеювання.
Приміряйте вашу наліпку. Не знімаючи подложку, прикладіть її до місця, куди плануєте її наклеїти. Врахуйте стики і можливі нерівності.
Зніміть наліпку. Відділіть нижній захисний бумажний шар від зораження з монтажною плівкою.
Прикладіть наліпку на місце приклеювання та обережно розгладьте від центру до країв, після приклеювання обережно зніміть монтажну плівку.
| Основні | |
|---|---|
| Вид наклейки | Декоративна |
| Тип наклейки | Універсальна |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Поверхня наліпки | матова |
| Варіант поклейки | Зовнішня |
| Розмір | 20см*20см |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Мінімальний тираж | 1 шт. |
| Вид транспорту | автомобіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: від 70 ₴
