
Наклейка на автомобіль 108-й окремий гірсько-штурмовий батальйон
від 45 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0153
+380 (63) 750-49-94
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Наклейка на авто
Ширина
Высота
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид наклейки | Декоративна |
| Тип наклейки | Універсальна |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Поверхня наліпки | матова |
| Варіант поклейки | Зовнішня |
| Розмір | 10см*10см |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Мінімальний тираж | 1 шт. |
| Вид транспорту | автомобіль, Катер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 45 ₴

