Наклейка «Baby on Board Darth Vader»
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид наклейки | Декоративна |
| Тип наклейки | Універсальна |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Поверхня наліпки | матова |
| Варіант поклейки | Зовнішня |
| Розмір | 20см*20см |
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Мінімальний тираж | 1 шт. |
| Вид транспорту | автомобіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 75 ₴

